





Toalett BurlingtonP2 Lav 440 mm med Myktstengende SeteFärg Toalettlock: Matthvit
8 781 kr10 330 kr
Spar 15 %
Kampanje
tom 31/5
Farge Toalettlokk

P2 Lav 440 mm med Myktstengende Sete
Färg Toalettlock: Matthvit8 781 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Toalett Burlington P2 Lav med Mykt Lukkende Sete er et lavt Toalett som kan velges med bred eller smal sistern. Toalettet leveres med spylearm, vannforbindelse på høyre underside av sisternen.
Burlingtons toaletter kombinerer klassisk design av baderomsporselen med moderne funksjonalitet i form av for eksempel hel- og halvspyling og myklukkende sete. Press knappen opp for halvspyling og ned for hel spyling.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | P2+C3+T31CHR_S45 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 440 mm |
| Høyde | 1075 mm |
| Materiale | Porselen/Tre |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Tre sete |
| Dybde | 740 mm |
| Vannlås | P-Lås |
| Sittehøyde | 403 mm |
| Spylevolum | 3/6 l |
| Overflatebehandling | Nanoglasyr |
| Farge Toalettlokk | Matt Hvit |
| Montering | Skrues |
| Sitehøyde | 403 mm |
| Type | Toalett |
| Garanti | 5 år |
