





Toalett BurlingtonP2 Lav 520 mm med Myktstengende SeteFärg Toalettlock: Ek
8 781 kr10 330 kr
Spar 15 %
Kampanje
tom 31/5
Farge Toalettlokk

P2 Lav 520 mm med Myktstengende Sete
Färg Toalettlock: Ek8 781 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Toalett Burlington P2 Lav med Mykt Lukkende Sete er et lavt Toalett som er tilgjengelig med bred og smal cisterne. Toalett leveres med spylehåndtak, vannforbindelse på høyre underside av cisternen.
Velg selv hvilket myklukkende sete du ønsker.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | P2+C1+T31CHR_S16 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 520 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Materiale | Porselen/Tre |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Tre sete |
| Dybde | 740 mm |
| Vannlås | P-Lås |
| Sittehøyde | 403 mm |
| Spylevolum | 3/6 l |
| Overflatebehandling | Nanoglasyr |
| Farge Toalettlokk | Eik |
| Montering | Skrues |
| Sitehøyde | 403 mm |
| Type | Toalett |
| Garanti | 5 år |
