




Toalett BurlingtonP2 Lav 520 mm med Myktstengende SeteFärg Toalettlock: Matt sort
10 330 kr
Farge Toalettlokk

P2 Lav 520 mm med Myktstengende Sete
Färg Toalettlock: Matt sort10 330 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Toalett Burlington P2 Lav med Mykt Lukkende Sete er et lavt Toalett som er tilgjengelig med bred og smal cisterne. Toalett leveres med spylehåndtak, vannforbindelse på høyre underside av cisternen.
Burlingtons toaletter kombinerer klassisk design av baderomsporselen med moderne funksjoner som hel- og halvspyling og myklukkende sete. Trykk vredet oppover for halvspyling og nedover for hel spyling.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | P2+C1+T31CHR_S48 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 520 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Materiale | Porselen/Tre |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Tre sete |
| Dybde | 740 mm |
| Vannlås | P-Lås |
| Sittehøyde | 403 mm |
| Spylevolum | 3/6 l |
| Overflatebehandling | Nanoglasyr |
| Farge Toalettlokk | Matt Sort |
| Montering | Skrues |
| Garanti | 5 år |
| Type | Toalett |
