




Toalett BurlingtonP5 Standard 440 mm med Myktstengende SeteFärg Toalettlock: Ek
8 285 kr
Farge Toalettlokk

P5 Standard 440 mm med Myktstengende Sete
Färg Toalettlock: Ek8 285 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Toalett Burlington P5 Standard med Mykt Lukkende Sete er en gulvstående toalett i klassisk design med spyling og myk lukkende sete. Burlingtons toaletter kombinerer klassisk design av baderomsporselen med moderne funksjoner som for eksempel full- og halvspyling og myk lukkende sete.
Burlingtons toaletter kombinerer klassisk design av baderomsporselen med moderne funksjoner som for eksempel hel- og halvspyling og myklukkende sete. Trykk vriknappen opp for halvspyling og ned for hellespyling.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | P5+C3+S16 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 440 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Materiale | Porselen/Tre |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Hardt sete |
| Dybde | 730 mm |
| Vannlås | P-Lås |
| Sittehøyde | 420 mm |
| Spylevolum | 3/6 l |
| Overflatebehandling | Nanoglasyr |
| Farge Toalettlokk | Eik |
| Montering | Skrues |
| Garanti | 5 år |
| Type | Toalett |
