






Toalett BurlingtonP5 Standard 440 mm med Myktstengende SeteFärg Toalettlock: Mahogny
7 042 kr8 285 kr
Spar 15 %
Kampanje
Farge Toalettlokk

P5 Standard 440 mm med Myktstengende Sete
Färg Toalettlock: Mahogny7 042 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Toalett Burlington P5 Standard med Mykt Lukkende Sete er en gulvstående toalett i klassisk design med spyling og myk lukkende sete. Burlingtons toaletter kombinerer klassisk design av baderomsporselen med moderne funksjoner som for eksempel full- og halvspyling og myk lukkende sete.
Velg selv hvilket myklukkende sete du ønsker.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | P5+C3+S17 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 440 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Materiale | Porselen/Tre |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Hardt sete |
| Dybde | 730 mm |
| Vannlås | P-Lås |
| Sitehøyde | 420 mm |
| Spylevolum | 3/6 l |
| Overflatebehandling | Nanoglasyr |
| Farge Toalettlokk | Mahogny |
| Produkttype | Toalett |
| Garanti | 5 år |
| Montering | Skrues |
