





Toalett BurlingtonP5 Standard 520 mm med Myktstengende SeteFärg Toalettlock: Ek
7 042 kr8 285 kr
Spar 15 %
Kampanje
tom 31/5
Farge Toalettlokk

P5 Standard 520 mm med Myktstengende Sete
Färg Toalettlock: Ek7 042 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Toalett Burlington P5 Standard med myk lukkefunksjon er en gulvstående toalett i klassisk design med spylehåndtak og myk lukkefunksjon. Burlingtons toaletter kombinerer klassisk design med baderomsporselen og moderne funksjoner som for eksempel full- og halvspyling og myk lukkefunksjon.
Burlingtons toaletter kombinerer klassisk design av baderomsporselen med moderne funksjon i form av for eksempel hel- og halvspyling og myk lukking av setet. Trykk vriknappen oppover for halvspyling og nedover for hellespyling.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | P5+C1+S16 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 520 mm |
| Høyde | 1420 mm |
| Materiale | Porselen/Tre |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Tre sete |
| Dybde | 730 mm |
| Vannlås | P-Lås |
| Sittehøyde | 420 mm |
| Spylevolum | 3/6 l |
| Overflatebehandling | Nanoglasyr |
| Farge Toalettlokk | Eik |
| Type | Toalett |
| Garanti | 5 år |
| Sitehøyde | 420 mm |
| Montering | Skrues |
