





Toalett BurlingtonP5 Standard 520 mm med Myktstengende SeteFärg Toalettlock: Blå
7 042 kr8 285 kr
Spar 15 %
Kampanje
tom 31/5
Farge Toalettlokk

P5 Standard 520 mm med Myktstengende Sete
Färg Toalettlock: Blå7 042 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Toalett Burlington P5 Standard med myk lukkefunksjon er en gulvstående toalett i klassisk design med spylehåndtak og myk lukkefunksjon. Burlingtons toaletter kombinerer klassisk design med baderomsporselen og moderne funksjoner som for eksempel full- og halvspyling og myk lukkefunksjon.
Alt baderomsporselen fra Burlington har nanoglasur, noe som betyr at smuss og bakterier ikke fester seg like lett som på vanlig porselen. Dette medfører også at rengjøring er enklere. Alle Burlington-produkter er også CE-godkjente, noe som gjør dem godkjente for bruk i hele EU.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | P5+C1+S99 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 520 mm |
| Høyde | 1420 mm |
| Materiale | Porselen/Tre |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Tre sete |
| Dybde | 730 mm |
| Vannlås | P-Lås |
| Sittehøyde | 420 mm |
| Spylevolum | 3/6 l |
| Overflatebehandling | Nanoglasyr |
| Farge Toalettlokk | Blå |
| Type | Toalett |
| Garanti | 5 år |
| Sitehøyde | 420 mm |
| Montering | Skrues |
