
Farge: Hvit

Laminat
330 White 599 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Hvit Fibo Sisterne-topp
Fibo sitt veggsystem er 100% vanntett og har alle nødvendige godkjenninger for våtrom. For å sikre et perfekt og godkjent resultat har Fibo et stort utvalg av profiler og tilbehør som forenkler monteringsjobben.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60671607 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 300 mm |
| Materiale | Laminat |
| Tykkelse | 29 mm |
| Lengde | 1500 mm |
| Produkttype | Sisterne-topp |
| EAN-nr | 7039490448989 |
| Nobb | 60671607 |

