
Farge: Hvit/Gull

Sigma 20
Plate og knapp: Hvitt, Designringer: Gull1 168 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Spyleknapp til Sigma innebyggsisterner 112 cm med dobbelskylling eller enkelskylling, tilgjengelig i forskjellige overflatebehandlinger og designutforminger. Skylling fra forsiden. Spyleknapp Geberit Sigma 20 kan kjøpes i 11 forskjellige farger.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Geberit |
|---|---|
| Art.Nr. | 115882KK1 |
| Farge | Hvit/Gull |
| Serie | Sigma |
| Bredde | 246 mm |
| Høyde | 146 mm |
| Materiale | Plast |
| Dybde | 12 mm |
| Spyleknapp | Dobbelt spyling |
| Type | Spyleknapp |
| RSK-nr | 7832164 |
| EAN-nr | 4025416544579 |










