
Spyleknapp GeberitSigma 30Dobbelspyling, Matt sort/Krom
2 341 kr
Prispresset
Farge: Mattsvart/Krom
Spyleknapp

Sigma 30
Dobbelspyling, Matt sort/Krom2 341 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spyleknapp til Sigma innbyggingsarmaturer 112 cm med dobbel skylling eller enkelt skylling, tilgjengelig i forskjellige overflatebehandlinger og designvarianter. Skylling fra forsiden. Spyleknapp Geberit Sigma 30 er tilgjengelig for kjøp i 15 forskjellige farger.
Egenskaper
| Varemerke | Geberit |
|---|---|
| Art.Nr. | 115883141 |
| Farge | Mattsvart/Krom |
| Serie | Sigma |
| Bredde | 246 mm |
| Høyde | 146 mm |
| Materiale | Plast |
| Dybde | 12 mm |
| Spyleknapp | Dobbelt spyling |
| Type | Spyleknapp |
| RSK-nr | 7832284 |
| EAN-nr | 4025416709176 |











