Beskrivelse
Spyleknapp Westerbergs Droppe har et moderne og stilrent design med frontmontering, har dobbel spyling og fungerer også som serviceluke.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20060194 |
| Farge | Sort |
| Serie | Droppe |
| Bredde | 246 mm |
| Høyde | 164 mm |
| Materiale | Plast |
| Dybde | 15 mm |
| Vekt | 0,19 kg |
| Overflate | Matt |
| Produkttype | Spyleknapp |
| EAN-nr | 7333231004800 |




