
Toalettsete TotoRP Soft-Close
2 153 kr
Prispresset

RP Soft-Close
2 153 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Beskrivelse
Dempesete med mykstengning og fester som enkelt klikkes av og på toalettskålen.
Dette toalettet er ideelt for trange baderom og tilbyr både funksjonalitet og bekvemmelighet.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Toto |
|---|---|
| Art.Nr. | TC513Q |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 385 mm |
| Høyde | 68 mm |
| Dybde | 489 mm |
| Vekt | 3 kg |
| Produkttype | Toalettsete |
| Mykstengende | Ja |
| EAN-nr | 4050663094768 |
