

Badstulampe Harvia
549 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bastulampen Harvia og lampeskjermer gir et behagelig, mykt lys i badstuen din som står for harmoni og badstuens atmosfære. Bastulampen og lampeskjermen i tre har en enkel, klassisk stil som passer til de fleste badstuinnredninger. Lampen er enkel å installere og behagelig å se på.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Harvia |
|---|---|
| Art.Nr. | SAS21060T |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Badstulampe |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Montering | Vegg |
| Bredde | 210 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Vekt | 0,45 kg |
| Effekt/prestering | 40 kW |
| EAN-nr | 6410041024066 |
