Beskrivelse
Sauna Sweden lampeskjerm med 7 ribber. Festes i hjørnet av badstuen din. Bygger 170 mm fra hjørnet og ut.
Egenskaper
| Varemerke | Sauna Sweden |
|---|---|
| Montering | Skrues |
| Farge | Tre/Natur |
| Produkttype | Lampeskjerm |
| Dybde | 9 cm |
| Høyde | 32 cm |
| Bredde | 19,5 cm |
| Design | Al, Asp |

