




Badstubenk Sauna SwedenExclusiveVarmbehandlet Asp, 600x1600
4 049 kr5 399 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 30/4
Dybde
Bredde
Materiale

Exclusive
Varmbehandlet Asp, 600x16004 049 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Ferdig benkmodul som er tilgjengelig i forskjellige mål. Frontkanten er 140 mm høy og gir benken et svært elegant og massivt inntrykk.
En ferdigbygd badstuebenk som lar deg bygge en badstuinnredning på en relativt enkel måte som få snekkere klarer å utføre.
Benkens understell er laget av stabilt trevirke, noe som gjør at du kan ha den frittstående opptil 2,1 meter ved normal belastning.
Al og Asp er et elegant og svært passende materiale for badstuformål, og spesielt som sitteplasser i badstuen på grunn av dens lave tetthet.
Benken er bygget på en slik måte at det er lett å kutte den til den nøyaktige størrelsen som kreves i din badstu.
Benkens understell er laget av stabilt trevirke, noe som gjør at du kan ha den frittstående opptil 2,1 meter ved normal belastning.
Al og Asp er et elegant og svært passende materiale for badstuformål, og spesielt som sitteplasser i badstuen på grunn av dens lave tetthet.
Benken er bygget på en slik måte at det er lett å kutte den til den nøyaktige størrelsen som kreves i din badstu.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Sauna Sweden |
|---|---|
| Art.Nr. | 9512616 |
| Materiale | Värmebehandlad Asp |
| Dybde | 600 mm |
| Bredde | 1600 mm |
| Type | Ferdig badstulav |
| Høyde | 140 mm |
| EAN-nr | 4741409990641 |
