
Bredde

Helo Classic Slim Osp
2031x598 mm5 899 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Badstuinnredning TylöHelo Classic Slim Osp er en elegant benk i osp av høy kvalitet.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Tylö |
|---|---|
| Art.Nr. | 90234931 |
| Bredde | 2031 mm |
| Dybde | 598 mm |
| Størrelse | 598x2031 mm |
| Produkttype | Badstuinnredning |
| Materiale | Osp |
| Serie | Classic Slim |
| Overflate | Høvlet |
| EAN-nr | 7392139497787 |