
Velg Design
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Badstuevindu Tylö 9H 762x1866 mm er et elegant bastuvindu som skaper rom i badstuen. Som verdens ledende badstueprodusent tilbyr Tylö potensialet for å skape din drømmebadstue. Ved å åpne opp badstuen med et glassparti, øker følelsen av plass og lysmengden øker velvære. Siden produksjonen skjer i Tylös fabrikker, oppfyller vinduet alle strenge krav til sikkerhet. Dette vinduet er laget av 6 mm sikkerhetsglass med en treramme.
Varemerke
Beskrivelse
Badstuevindu Tylö 9H 762x1866 mm er et elegant bastuvindu som skaper rom i badstuen. Som verdens ledende badstueprodusent tilbyr Tylö potensialet for å skape din drømmebadstue. Ved å åpne opp badstuen med et glassparti, øker følelsen av plass og lysmengden øker velvære. Siden produksjonen skjer i Tylös fabrikker, oppfyller vinduet alle strenge krav til sikkerhet. Dette vinduet er laget av 6 mm sikkerhetsglass med en treramme.
Dette vinduet er tilgjengelig i forskjellige utførelser. Variantene med ventilasjonshull har en varmeplate og har ventilasjonshull innebygd i glasset.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Tylö |
|---|---|
| Produkttype | Badstuevindu |
| Dybde | 92 mm |
| Høyde | 1866 mm |
| Bredde | 762 mm |
| Materiale | Gran, Osp |
| Design | Med Ventilasjonshull, Uten Ventilasjonshull |
| Glasstype | Bronseglass, Klart glass |