
Velg Høyde
Velg Glasstype
Velg Treslag
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Saunavinduet Thermory er et vindu av herdet glass som gir badstuen din en ekstra følelse av luksus, lys og rom. Dette saunavinduet er kun tilpasset for innendørs bruk. Vær oppmerksom på at bildene kun viser rammen i aluminium.
Saunavinduet Thermory er tilgjengelig for kjøp i flere størrelser og farger.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Thermory |
|---|---|
| Glass | Ja |
| Materiale | Glas/Trä |
| Serie | Thermory |
| Produkttype | Badstuvindu |
| Glasstykkelse | 8 mm |
| Bredde | 490 mm |
| Glasstype | Bronse, Klarglas, Rökfärgad |
| Treslag | Al, Asp, Furu |
| Høyde | 890, 1890 mm |



