
Badstuovn NarviMinex 3,6 kW
fra4 999 kr
Velg Design
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Narvi Minex - elektriske badstuovner er en holdbar og elegant ovn for små badstuer.
Egenskaper
| Varemerke | Narvi |
|---|---|
| Høyde | 630 mm |
| Effekt/prestering | 3,6 kW |
| Type | Elektrisk Saunaovn |
| Bredde | 330 mm |
| Effekt | 3,6 kW |
| Farge | Rustfri, Sort |
| Design | Med kontroll, Uten kontroll |
| Badstuvolum | 2-3, 2-4 m3 |
