




Badstuovn NarviMinex 3,6 kWRustfritt, Med Kontroll
6 999 kr
Design
Farge

Minex 3,6 kW
Rustfritt, Med Kontroll6 999 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Narvi Minex - elektriske badstuovner er en holdbar og elegant ovn for små badstuer.
Aggregatet er laget av høykvalitetsmateriale, og til tross for den minimale formen produserer det passende badstue-damp.
Kontrollen utføres med manuelle dreieknapper som er festet til aggregatet. Du kan justere tid og temperatur.
Narvi Minex sin kompakte form gjør det enkelt å installere aggregatet i ett jafs.
Denna artikel inkluderer en styreenhet der vriderne nederst på aggregatet styrer temperatur og tid.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Narvi |
|---|---|
| Art.Nr. | 163283 |
| Farge | Rustfri |
| Design | Med kontroll |
| Badstuvolum | 2-4 |
| Høyde | 630 mm |
| Effekt/prestering | 3,6 kW |
| Produkttype | Elektrisk Saunaovn |
| Bredde | 330 mm |
| EAN-nr | 6417810028409 |
