




Badstuovn NarviSmoothEffekt: 6,8 kW
11 134 kr13 099 kr
Spar 15 %
Kampanje
24h igjen!

Smooth
Effekt: 6,8 kW11 134 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sotra Narvi Smooth er en ny modell av elektriske badstuovner fra Narvi. Ny stilig design og stor mengde badstusteiner skaper en ytterst "smooth" badstuopplevelse.
Aggregatet kan plasseres i hjørnet av badsturommet, takket være dets form.
Teknisk sett er Narvi Smooth litt annerledes enn tidligere modeller: den øvre fremre delen av mantelen kan løsnes, noe som gjør det enklere å plassere eller bytte steinene.
Elektronikken er plassert i bunnen av aggregatet, og den kan kobles ved å åpne luken som beskytter den.
Ekstern kontrollpanel er inkludert, og ekstra lang kabel eller innbyggingsramme er tilgjengelig som tilbehør.
Teknisk sett er Narvi Smooth litt annerledes enn tidligere modeller: den øvre fremre delen av mantelen kan løsnes, noe som gjør det enklere å plassere eller bytte steinene.
Elektronikken er plassert i bunnen av aggregatet, og den kan kobles ved å åpne luken som beskytter den.
Ekstern kontrollpanel er inkludert, og ekstra lang kabel eller innbyggingsramme er tilgjengelig som tilbehør.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Narvi |
|---|---|
| Art.Nr. | 163286 |
| Farge | Rustfri |
| Type | Elektrisk Saunaovn |
| Høyde | 1210 mm |
| Effekt | 6,8 kW |
| Badstuvolum | 5-8 m3 |
| Bredde | 320 mm |
| EAN-nr | 6417810028447 |
