
Elektrisk Badstuovn NarviNM, 6 kW, uten KontrollGrå, Uten Kontroll
5 039 kr6 299 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 30/4
Farge: Grå

NM, 6 kW, uten Kontroll
Grå, Uten Kontroll5 039 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Narvi NM -badstuovner er designet for å være brukervennlige og holdbare standard badstuovner. Badstuovnen er laget av høykvalitetsmaterialer som, takket være sitt store steinmagasin, gir gode badstuopplevelser.
Under monteringsfasen kan kontrollpanelet kobles til enten høyre eller venstre side av badstuovnen. Med kontrollpanelet kan både tid og effekt styres. Narvi NM kan kobles til 400V 3-fase og 230V 1-fase.
Varmeelementet til NARVI Oy's badstuovn har en uvanlig stor diameter (8,5 mm). Dette forlenger ovnens levetid og reduserer risikoen for overoppheting betydelig.
Varmeelementet til NARVI Oy's badstuovn har en uvanlig stor diameter (8,5 mm). Dette forlenger ovnens levetid og reduserer risikoen for overoppheting betydelig.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Narvi |
|---|---|
| Art.Nr. | 912333 |
| Farge | Grå |
| Høyde | 580 mm |
| Effekt | 6 kW |
| Badstuvolum | 6-9 m3 |
| Bredde | 430 mm |
| Type | Elektrisk Saunaovn |
| EAN-nr | 6418530923333 |

