
Driver Sauna Sweden12 V 6 W
552 kr 849 kr
Spar 35 %
Kampanje
Beskrivelse
Drivverk som passer for Sauna Sweden Bastulist LED. For montering i boks. Opptil 6 W. Maks kabellengde: 2,5 m.
Egenskaper
| Varemerke | Sauna Sweden |
|---|---|
| Art.Nr. | 30123 |
| Farge | Hvit |
| Produkttype | Drivverk |
| Dimbar | Ja |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 40 mm |
| Effekt/prestering | 6 W |
| Bredde | 35 mm |
| Bredde | 35 cm |
| EAN-nr | 5907812731175 |

