
Gulvplate Narvifor Aggregat med Vanntank
4 199 kr

for Aggregat med Vanntank
4 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gulvbeskyttelsesplate Narvi for Aggregat med vanntank er laget av rustfritt stål og utstyrt med justerbare føtter, noe som gjør at platen kan installeres på et tregulv.
Denne modellen er litt lengre og passer derfor til aggregater med vanntank. Hvis badstuen har gulvvarme, bør man bruke en gulvbeskyttelsesplate. Mål: 550x750x70-95 mm
Egenskaper
| Varemerke | Narvi |
|---|---|
| Art.Nr. | 921119 |
| Justerbar | 70-95 mm |
| Farge | Rustfri |
| Dybde | 770 mm |
| Høyde | 95 mm |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Serie | Narvi |
| Bredde | 550 mm |
| EAN-nr | 6418530911194 |
