Beskrivelse
Gulvbeskyttelsesplate Narvi er laget av rustfritt stål og utstyrt med justerbare føtter, noe som gjør at platen kan installeres på et tregulv.
Hvis badstuen din har gulvvarme, bør du bruke en gulvbeskyttelsesplate til badstuovnen. Mål: 555x620x70-95 mm
Egenskaper
| Varemerke | Narvi |
|---|---|
| Art.Nr. | 921117 |
| Justerbar | 70-95 mm |
| Farge | Rustfri |
| Dybde | 620 mm |
| Høyde | 95 mm |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Serie | Narvi |
| Bredde | 550 mm |
| EAN-nr | 6418530911170 |


