
Tunnel HUUMAir
2 359 kr2 949 kr
Spar 20 %
Kampanje

Air
2 359 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tunnel HUUM Air passer til Hive-aggregatene og er designet for å beskytte varmespiralene og forbedre luftstrømmen, noe som bidrar til å varme opp badstuen raskere.
Egenskaper
| Varemerke | HUUM |
|---|---|
| Art.Nr. | 12090 |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Serie | HUUM |
| Type | Tilbehør |
| Dybde | 250 mm |
| Høyde | 900 mm |
| Vekt | 15 kg |
| Bredde | 250 mm |
| EAN-nr | 4744103019038 |
