



Kaffetrakter SmegDCF02Pastellgrønn
1 878 kr
Prispresset
Farge: Pastellgrønn
Volym
Beskrivelse
Kaffetrakter i retrostil som kan brygge opptil 12 kopper. Utstyrt med display samt innstillinger for aroma styrke og automatisk startfunksjon.
Spesifikasjoner
-Aromainnstilling: juster intensiteten på kaffen din etter egen smak og behag.
-Programmer kaffetrakteren til å starte automatisk på et angitt tidspunkt, slik at du kan nyte filterkaffe når du ønsker.
-Kaffetrakter som brygger opptil 12 kopper.
-Automatisk varmholdingsfunksjon - Holder kaffen varm i 40 minutter.
-Aromainnstilling: juster intensiteten på kaffen din etter egen smak og behag.
-Programmer kaffetrakteren til å starte automatisk på et angitt tidspunkt, slik at du kan nyte filterkaffe når du ønsker.
-Kaffetrakter som brygger opptil 12 kopper.
-Automatisk varmholdingsfunksjon - Holder kaffen varm i 40 minutter.
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | 50525 |
| Type | Kaffetrakter |
| Volym | 1,2 l |
| Vekt | 4,5 kg |
| Produsentens Art.Nr. | DCF02PGEU |
| Farge | Pastellgrønn |
| Volum | 1,2 l |
| Høyde | 361 mm |
| Bredde | 245 mm |
| Dybde | 256 mm |
| Dryppstopp | Ja |
| Effekt/prestering | 1050 W |
| Effekt | 1050 W |
| EAN-nr | 8017709280536 |






