




Kaffekvern SmegCGF11Sort
2 419 kr
Prispresset
Farge: Sort
Beskrivelse
Denne kaffekvern med rustfrie koniske maleverk er allsidig og tilbyr hele 30 male nivåer for å passe forskjellige kaffebryggemetoder, fra finmaling for espresso til grovere maling for filterkaffe.
Kaffekvern med koniske kverner i rustfritt stål som gir deg muligheten til å male kaffebønner med jevnere kornstørrelse for en bedre kaffeopplevelse.
Med opptil 30 forskjellige maleinnstillinger kan du tilpasse malingsgraden for ulike bryggemetoder som Mocha, French Press, filterkaffe eller espressomaskiner.
Med kaffekvernen kan du oppleve kaffens ekte smak og aroma ved å male kaffebønnene akkurat når du skal brygge kaffen.
Med opptil 30 forskjellige maleinnstillinger kan du tilpasse malingsgraden for ulike bryggemetoder som Mocha, French Press, filterkaffe eller espressomaskiner.
Med kaffekvernen kan du oppleve kaffens ekte smak og aroma ved å male kaffebønnene akkurat når du skal brygge kaffen.
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | 70856 |
| Produkttype | Kaffekvern |
| Produsentens Art.Nr. | CGF11BLEU |
| Farge | Sort |
| Bredde | 250 mm |
| Høyde | 460 mm |
| Dybde | 170 mm |
| Bredde | 250 cm |
| Dybde | 170 cm |
| EAN-nr | 8017709317966 |





