




SøppelsekkvognGreen It for Garden Søppelsekk 150 L
549 kr
Beskrivelse
Vogn med flere smarte funksjoner: det kan festes en 150 liter hageavfallssekk til vognen, som også har plass til oppbevaring av hageredskaper.
Vognen er enkel å legge sammen og tar ikke stor plass når den er sammenlagt.
Vognen er enkel å legge sammen og tar ikke stor plass når den er sammenlagt.
Spesifikasjoner
- Mål: 108x50x60 cm
- Mål sammenlagt: 108x50x16 cm
- Inkl. 1 stk. oppsamler
- Mål: 108x50x60 cm
- Mål sammenlagt: 108x50x16 cm
- Inkl. 1 stk. oppsamler
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 91976 |
| Høyde | 60 cm |
| Lengde | 108 cm |
| Produkttype | Søppelsekkvogn |
| Volym | 150 l |
| Bredde | 50 cm |
| EAN-nr | 5708614919767 |
