
Bøtte Beslag DesignCompact
fra 249 kr
Velg Volym
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bøtte 10 l mørk grå passer til kildesortering Compact.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Mørkegrå |
| Design | Mørkgrå/Dark Grey |
| Lengde | 282 mm |
| Materiale | Pp |
| Serie | Compact |
| Produkttype | Bøtte |
| Dybde | 160, 325 mm |
| Høyde | 227, 250 mm |
| Volym | 10, 19 l |
