
Bøtte Beslag DesignFuture18.5 L
15% MED KODE: VÅR15%
269 kr

Future
18.5 L 269 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bøtte 2,8 l
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 210005075 |
| Dybde | 392 mm |
| Høyde | 195 mm |
| Lengde | 295 mm |
| Volym | 18,5 l |
| Farge | Mørkegrå |
| Design | Mørkgrå/Dark Grey |
| Materiale | Pp |
| Serie | Future |
| Produkttype | Bøtte |

