
Farge: Sort

Kano S
Sort/Krom3 036 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenbatteri Blanco Kano S er et kompakt og praktisk Kjøkkenbatteri med en uttrekkbar dusjmunnstykke og ettgrepsvrider på toppen av blanderkroppen. Den har en lang tut og en svingradius på 120 grader, noe som gir god rekkevidde på kjøkkenet.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 526174 |
| Farge | Sort |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 199 mm |
| Overheng tut | 214 mm |
| Serie | Kano |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Grep | Ettgreps blander |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Messing |
| Type | Kjøkkenblander |
| Svingbar Tut | Ja |



