





Kjøkkenbatteri BlancoLanora S Ettgrepsbatteri Rostfri med Uttrekkbar & Svingbar Tut
4 395 kr

Lanora S Ettgrepsbatteri Rostfri med Uttrekkbar & Svingbar Tut
4 395 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kjøkkenbatteri Blanco Lanora S er en høykvalitets blander laget av solid rustfritt stål med en børstet finish og et uttrekkbart dusjhode. Den har en enkelthåndsgrep på høyre side av blandekroppen og en svingradius på 190 grader som sammen med den høye tuten gir god rekkevidde på kjøkkenet.
Installasjon
Før installasjon, må ledningene være skyllet rene fram til blandebatteriet.
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, eventuelt med såpevann. Overflaten tåler ikke basiske, sure kalkfjernende eller slipende rengjøringsmidler.
Fordeler: Kjøkkenblander Blanco Lanora S Ettgrepsblander Rustfritt med Utstrekkbar & Svingbar Tute
- Praktisk uttrekkbar tute for fleksibilitet
- Svingbar funksjon for økt rekkevidde
- Laget av holdbart rustfritt stål
Før installasjon, må ledningene være skyllet rene fram til blandebatteriet.
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, eventuelt med såpevann. Overflaten tåler ikke basiske, sure kalkfjernende eller slipende rengjøringsmidler.
Fordeler: Kjøkkenblander Blanco Lanora S Ettgrepsblander Rustfritt med Utstrekkbar & Svingbar Tute
- Praktisk uttrekkbar tute for fleksibilitet
- Svingbar funksjon for økt rekkevidde
- Laget av holdbart rustfritt stål
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523123 |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 296 mm |
| Serie | Lanora |
| Overheng tut | 220 mm |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Grep | Ettgreps blander |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Messing |
| Type | Kjøkkenblander |
| Svingbar Tut | Ja |
| EAN-nr | 4020684674416 |
