



Kjøkkenbatteri BlancoAmbis
3 569 kr5 099 kr
Spar 30 %
Kampanje
15h igjen!

Ambis
3 569 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenbatterien Blanco Ambis er en utsøkt Kjøkkenbatteri i solid rustfritt stål. Den har en keramisk tetning i vrihodet for riktig vannstrøm og et behagelig håndtak. Hulltaking i benkeplaten er 35 mm og svingradius i kranen er 360 grader for økt rekkevidde i vasken.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være skylt rene helt frem til blanderen.
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, og eventuelt med såpeoppløsning. Overflaten tåler ikke basiske, sure kalkløsende eller slipende rengjøringsmidler.
Før installasjonen må rørene være skylt rene helt frem til blanderen.
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, og eventuelt med såpeoppløsning. Overflaten tåler ikke basiske, sure kalkløsende eller slipende rengjøringsmidler.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523118 |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 255,2 mm |
| Overheng tut | 229,6 mm |
| Serie | Ambis |
| Grep | Ettgreps blander |
| Svingbar Tut | Ja |
| Type | Kjøkkenblander |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| EAN-nr | 4020684674362 |
