



Kjøkkenbatteri BlancoCandor Ettgrepsbatteri Rustfritt Stål med Svingbar Tut
2 396 kr2 995 kr
Spar 20 %
Kampanje
16h igjen!

Candor Ettgrepsbatteri Rustfritt Stål med Svingbar Tut
2 396 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenbatterien Blanco Candor er en stilren Kjøkkenbatteri med J-formet tut. Den har en vriknapp på høyresiden, en praktisk høyde og 360 graders svingradius slik at du enkelt kan fylle for eksempel store gryter eller vaser. Blander har en overflate i rustfritt stål.
Installasjon
Før installasjonen, må ledningene være skyllet rent frem til blanderen.
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, og eventuelt med en såpeløsning. Overflaten tåler ikke basiske, sure, kalkløsende eller slipende rengjøringsmidler.
Fordeler: Blanco Candor Ettgrepskjøkkenblander i Rustfritt Stål med Svingbar Tut
- Praktisk høyde for store kar
- 360 graders svingradius for fleksibilitet
- Lett å rengjøre med en myk klut og lunkent vann
Før installasjonen, må ledningene være skyllet rent frem til blanderen.
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, og eventuelt med en såpeløsning. Overflaten tåler ikke basiske, sure, kalkløsende eller slipende rengjøringsmidler.
Fordeler: Blanco Candor Ettgrepskjøkkenblander i Rustfritt Stål med Svingbar Tut
- Praktisk høyde for store kar
- 360 graders svingradius for fleksibilitet
- Lett å rengjøre med en myk klut og lunkent vann
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523120 |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 368 mm |
| Overheng tut | 195 mm |
| Serie | Candor |
| Grep | Ettgreps blander |
| Svingbar Tut | Ja |
| Type | Kjøkkenblander |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| EAN-nr | 4020684674386 |
