



Kjøkkenbatteri BlancoKanoKrom
2 599 kr

Kano
Krom2 599 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kjøkkenbatteri Blanco Kano er et kompakt og praktisk Kjøkkenbatteri med ettgrepsvrider på toppen av blanderkroppen. Den har en lang tut og en svingradius på 190 grader som gir god rekkevidde på kjøkkenet.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 521502 |
| Farge | Krom |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 199 mm |
| Overheng tut | 219 mm |
| Serie | Kano |
| Grep | Ettgreps blander |
| Svingbar Tut | Ja |
| Type | Kjøkkenblander |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Messing |
| EAN-nr | 4020684648141 |
