



Kjøkkenbatteri BlancoLanora Ettgrepsbatteri Rustfritt Stål med Svingbar Tut
2 995 kr

Lanora Ettgrepsbatteri Rustfritt Stål med Svingbar Tut
2 995 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kjøkkenbatteri Blanco Lanora er en høykvalitets blander laget av solid rustfritt stål med en børstet finish. Den har en enkelthåndtakskran på høyre side av blandekroppen og en svingradius på 360 grader som sammen med den høye tuten gir god rekkevidde på kjøkkenet.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være skyllet rene frem til blanderen.
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, og eventuelt med såpevann. Overflaten tåler ikke basiske, sure kalkløsende eller slipende rengjøringsmidler.
Fordeler: Kjøkkenblander Blanco Lanora Ettgrepsblander Rustfritt Stål med Svingbar Tut
- Laget av holdbart rustfritt stål
- Svingbar tut for økt rekkevidde
- Enkel å bruke med ettgrepsblander
Før installasjonen må rørene være skyllet rene frem til blanderen.
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, og eventuelt med såpevann. Overflaten tåler ikke basiske, sure kalkløsende eller slipende rengjøringsmidler.
Fordeler: Kjøkkenblander Blanco Lanora Ettgrepsblander Rustfritt Stål med Svingbar Tut
- Laget av holdbart rustfritt stål
- Svingbar tut for økt rekkevidde
- Enkel å bruke med ettgrepsblander
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523122 |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 296 mm |
| Overheng tut | 220 mm |
| Serie | Lanora |
| Grep | Ettgreps blander |
| Svingbar Tut | Ja |
| Type | Kjøkkenkran |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Messing |
| EAN-nr | 4020684674409 |
