




Kjøkkenbatteri BlancoLarissa FVenstre
4 995 kr

Larissa F
Venstre4 995 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Kjøkkenkranen Blanco Larissa F er en moderne enkelthåndtakskran med en brukervennlig mekanisme som gjør at kranen kan vippes fremover, noe som gjør den perfekt å montere for eksempel foran et vindu. Den har en høy tut og 360 graders svingradius, slik at du enkelt kan fylle høye vaser og kar. Hulltakingsmål 35 mm. Den har også keramisk tetning for komfortabelt grep og riktig vannstrøm.
Varemerke
Beskrivelse
Kjøkkenkranen Blanco Larissa F er en moderne enkelthåndtakskran med en brukervennlig mekanisme som gjør at kranen kan vippes fremover, noe som gjør den perfekt å montere for eksempel foran et vindu. Den har en høy tut og 360 graders svingradius, slik at du enkelt kan fylle høye vaser og kar. Hulltakingsmål 35 mm. Den har også keramisk tetning for komfortabelt grep og riktig vannstrøm.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 521546 |
| Farge | Krom |
| Stoppekran | Nei |
| Design | Vrider til Venstre |
| Høyde | 310 mm |
| Overheng tut | 197 mm |
| Serie | Laressa |
| Grep | Ettgreps blander |
| Svingbar Tut | Ja |
| Type | Kjøkkenblander |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Messing |
| EAN-nr | 4020684649872 |