
Kjøkkenbatteri BlancoLinee S Silgranitt-look
fra6 995 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Kjøkkenbatteri Blanco Linee S Silgranit-look er et stilrent og moderne Kjøkkenbatteri med keramisk forsegling fra Blanco. Uttrekkbart munnstykke og kranhull diameter 35 mm.
Installasjon
Før installasjon, må rørene være skyllet rene frem til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre din Blanco produkt, tørk av med en myk ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men ingen skuremidler. Smuss og avleiringer av kalk kan fjernes med eddik eller en svak løsning av syre, du kan la den virke for en kort stund og skyll deretter av med rikelig med vann.
Før installasjon, må rørene være skyllet rene frem til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre din Blanco produkt, tørk av med en myk ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men ingen skuremidler. Smuss og avleiringer av kalk kan fjernes med eddik eller en svak løsning av syre, du kan la den virke for en kort stund og skyll deretter av med rikelig med vann.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Farge | Antracit/Krom, Hvit/Krom, Kaffe/Krom, Klippgrå/Krom, Sort/Krom, Tryffel/Krom |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 280,5 mm |
| Overheng tut | 208 mm |
| Serie | Linee |
| Grep | Ettgreps blander |
| Svingbar Tut | Ja |
| Type | Kjøkkenblander |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Messing |






