


Kjøkkenbatteri BlancoLinusSort/Silgranit
4 079 kr5 099 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Farge: Sort

Linus
Sort/Silgranit4 079 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenbatteri Blanco Linus er en stilren og moderne Kjøkkenbatteri med keramisk tetning, og diameteren for kranhullet er 35 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 526149 |
| Farge | Sort |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 282 mm |
| Overheng tut | 220 mm |
| Serie | Linus |
| Type | Kjøkkenblander |
| Svingbar Tut | Ja |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Grep | Ettgreps blander |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Messing |




