



Kjøkkenbatteri BlancoTradonKrom
6 395 kr
Beskrivelse
Kjøkkenbatteri Blanco Tradon er en stilren ettgrepsblander i klassisk utførelse med keramisk tetning. Kranhull, diameter: 35 mm. Svingradius: 360 grader.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 515990 |
| Farge | Krom |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 273 mm |
| Overheng tut | 236 mm |
| Serie | Tradon |
| Grep | Ettgreps blander |
| Svingbar Tut | Ja |
| Type | Kjøkkenblander |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| EAN-nr | 4020684469005 |


