




Kjøkkenblander BlancoCoressa F SammenleggbarVridd på Høyre side
3 196 kr3 995 kr
Spar 20 %
Kampanje
15h igjen!

Coressa F Sammenleggbar
Vridd på Høyre side3 196 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Kjøkkenbatteri Blanco Coressa F Sammenleggbar er en elegant blander med et enkelthåndtak og en sammenleggbar tut som gjør den godt egnet for installasjon, for eksempel foran et vindu. Denne blanderen har en høy tut og 360 graders svingradius, slik at du enkelt kan fylle høye vaser og lignende.
Varemerke
Beskrivelse
Kjøkkenbatteri Blanco Coressa F Sammenleggbar er en elegant blander med et enkelthåndtak og en sammenleggbar tut som gjør den godt egnet for installasjon, for eksempel foran et vindu. Denne blanderen har en høy tut og 360 graders svingradius, slik at du enkelt kan fylle høye vaser og lignende.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 521543 |
| Farge | Krom |
| Stoppekran | Nei |
| Design | Vrider på Høyre side |
| Høyde | 356 mm |
| Overheng tut | 200 mm |
| Serie | Coressa |
| Grep | Ettgreps blander |
| Svingbar Tut | Ja |
| Type | Kjøkkenblander |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hulltakingsmål | 35 mm |
| Materiale | Messing |
| EAN-nr | 4020684648646 |
