






Kjøkkenbatteri ScandtapSteel Spin Rustfritt stålUten Oppvaskmaskinavstenging
3 855 kr
Prispresset
Stoppekran

Steel Spin Rustfritt stål
Uten Oppvaskmaskinavstenging3 855 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Kjøkkenbatteri Scandtap Steel Spin i rustfritt stål med roterbart munnstykke som forenkler rengjøring av vasken. Designet og utviklet av Venkat Tirunagaru. Neoperl forbindelsesslange med 10 mm slett ende og innsats fra Kenox. Testet og godkjent av SINTEF.
Egenskaper
| Varemerke | Scandtap |
|---|---|
| Art.Nr. | 30030 |
| Farge | Original |
| Stoppekran | Nei |
| Høyde | 398 mm |
| Overheng tut | 180 mm |
| Overflate | Børstet |
| Svingbar Tut | Ja |
| Tilkobling Vann | Ø10 mm |
| Grep | Ettgreps blander |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Type | Kjøkkenbatteri |
| RSK-nr | 8318333 |
| EAN-nr | 7350086950304 |


