Beskrivelse
Kvadratiske grytelapper av 100 % bomull, som er quilted på den ene siden. Er med kantbånd og opphengsnor
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 200 mm |
| Materiale | 100% Bomull |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 4 st/frp |
| Type | Grytekluter |
| Bredde | 200 mm |
| Farge | Hvit, Natur |



