
Forlenger Beslag Designtil Aveny Kjøkkenstang
fra 879 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Forlengerdel til kjøkkenstangen Aveny fra Beslag Design.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Dybde | 70 mm |
| Serie | Aveny |
| Produkttype | Kjøkkenstang |
| Farge | Eik/Messing, Polert Ubehandlet Messing, Sort, Sølv |
| Høyde | 50, 600 mm |
| Lengde | 50, 600 mm |
| Materiale | Eik/Messing, Messing, Stål |
| Design | Eik/Polert Ubeh.Messing, Polert Ubehandlet Messing, Sort, Sølv |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| Diameter | 18 mm |




