




Kjøkkenstang Beslag DesignAveny KomplettPolert Ubehandlet Messing
1 299 kr
Farge: Polert Ubehandlet Messing

Aveny Komplett
Polert Ubehandlet Messing1 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kjøkkenstang Aveny er en stilren og praktisk kjøkkenoppbevaring fra Beslag Design. Monter den på kjøkkenveggen for å henge opp kjøkkenredskap, grytelapper, kjøkkenhåndklær og kopper osv.
Stangen kan poleres for å holde den blank og lys i nyansen. Den kan kuttes til ønsket lengde eller forlenges ved hjelp av forlengelsessettet (ikke inkludert, tilgjengelig som tilbehør). Det er også mulig å kjøpe ekstra kroker. Maksimal belastning: 5 kg.
Dette er inkludert:
600 mm stang
2 endebeslag
Treskruer
5 messingkroker
Dette er inkludert:
600 mm stang
2 endebeslag
Treskruer
5 messingkroker
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 948000-41 |
| Materiale | Messing |
| Lengde | 640 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Farge | Polert Ubehandlet Messing |
| Design | Polert Ubehandlet Messing |
| Produkttype | Kjøkkenstang |
| Serie | Aveny |
| Dybde | 70 mm |
| EAN-nr | 7316180020879 |






