Beskrivelse
Sett med pastakjevle og kutter. Pastakjevler for Taglioni, Fettuccini og lasagne. Krommet stål.
Logistisk informasjon
- Høyde: 54 mm
- Bredde: 220 mm
- Dybde: 75 mm
- Nettovekt: 3,3 kg
- Bruttovekt: 4 kg
- Høyde: 54 mm
- Bredde: 220 mm
- Dybde: 75 mm
- Nettovekt: 3,3 kg
- Bruttovekt: 4 kg
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | 70912 |
| Farge | Sølv |
| Dybde | 75 mm |
| Høyde | 54 mm |
| Produsentens Art.Nr. | SMPC01 |
| Produkttype | Pastaventil |
| Bredde | 220 mm |
| EAN-nr | 8017709198633 |




