Beskrivelse
Bruk den perforerte dampbeholderen for å dampe grønnsaker, presse juice av bær og tine frossen mat. Bruk den ikke-perforerte dampbeholderen for å dampe ris, belgfrukter og korn.
Egenskaper
| Varemerke | Siemens |
|---|---|
| Art.Nr. | 71440 |
| Farge | Sølv |
| Bredde | 454 mm |
| Høyde | 470 mm |
| Dybde | 187 mm |
| Vekt | 0,6 kg |
| Type | Gastronorm |
| Produsentens Art.Nr. | HZ66D52 |
| EAN-nr | 4242003912843 |




