
Flaskehylle BoschKSZB6R00
609 kr
Prispresset

KSZB6R00
609 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Flaskehylle fra Bosch.
Egenskaper
| Varemerke | Bosch |
|---|---|
| Art.Nr. | 71594 |
| Produsentens Art.Nr. | 71594 |
| Produkttype | Flaskehylle |
| Dybde | 244 mm |
| Høyde | 51 mm |
| Vekt | 0,4 kg |
| Bredde | 450 mm |
| EAN-nr | 4242005272150 |
