
Hjørnevask BlancoDelta II InFinoTrøffel
16 199 kr

Delta II InFino
Trøffel16 199 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Blanco Delta II InFino er en elegant kjøkkenvask med en ergonomisk plassert hovedvask, en sidevask og en avrenningsdel. Den har en romslig vask som forenkler matlaging og oppvask, en moderne designet avrenningsflate med rund C-overflow® breddeavløp, samt en mindre vask til høyre med skyllebolle i rustfritt stål. Kjøkkenvasken har også en knapp for åpning/lukking av bunnventilen på kanten av kummen.
Varemerke
Beskrivelse
Blanco Delta II InFino er en elegant kjøkkenvask med en ergonomisk plassert hovedvask, en sidevask og en avrenningsdel. Den har en romslig vask som forenkler matlaging og oppvask, en moderne designet avrenningsflate med rund C-overflow® breddeavløp, samt en mindre vask til høyre med skyllebolle i rustfritt stål. Kjøkkenvasken har også en knapp for åpning/lukking av bunnventilen på kanten av kummen.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523666 |
| Minste skapbredde | 800 mm |
| Modell | Kum til høyre |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Montering | Nedfelling |
| Materiale | Silgranit PuraDur |
| Type | Hjørnevask |
| Serie | Delta II |
| Farge | Tryffel |
| Kumdybde | 183/120 mm |
| Dybde | 575 mm |
| Vendbar | Nei |
| Bredde | 1057 mm |
| EAN-nr | 4020684641678 |